profesyonel evlilik terapisi

Evlilik Terapisi

Evlilik ile beraber çiftler geçmişlerini de bu evliliğe doğal olarak dahil ederler ve bunlar ise zaman içerisinde bir takım sorunlar yaratabilir. Özellikle birbirlerini çok iyi tanımadan ama aşık olarak evlenen çiftler için bu sorunlar aslına bakılırsa her ne kadar geçici olsa da, eğer bir psikolojik danışmanlık desteği alınmaz ise oldukça büyük boyutlara ulaşarak sonunda durumu ayrılığa kadar götürebilir. Çiftler eğer birbirlerini yaşadıkları sorunlara rağmen hala seviyorlar ise o zaman bu evlilik için kurtarılabilir denebilir. Hatta birçok çift sevmediğini düşünse dahi aslında sevgisinin ne kadar büyük olduğunu daha sonra görebilmektedir. Alanında uzman psikolog ve danışmanların bulunduğu Psikolium ruhsal terapi ve danışmanlık merkezinde alınacak olan bir danışmanlık hizmeti ile evliliğiniz içerisinde sorunların aslında çözülmeyecek sorunlar olmadığını görebilirsiniz. Hazırlanan özel psikolojik testler ile evlilik içerisindeki sorunlarınızın ne olduğunu çıkarabilir ve daha sonra alınacak özel terapi desteği ile sorunlarınızı kısa sürede çözümleyebilirsiniz.

Farklı sorunlar

Değişik sorunlar bünyesinde evliliklerde iletişim bozukluğu hemen baş gösterir. Birbirleri ile aynı çatı altında yaşayıp konuşmayan çiftler arasında içte içe daha başka sorunları da yine yoktan var etmeye başlayabilirler. İlgisizlik, kıskançlık ya da uyumsuz olma düşünceleri ile birçok çift kendilerini yer bitirirler. Doğru bir danışmanlık desteği için uygun psikolog fiyatları ile sizlere profesyonel bir destek sağlıyoruz. En iyi psikologlar eşliğinde ve kendi alanlarında tasarladıkları başarılı yöntemler ışığı altında tüm evli çiftler için olumlu sonuçlar çıkarmaktayız. Bir evlilik içerisinde önemli olan iletişimdir ve bunu sağlamak için ise tarafsız bir bölge olan danışman eşliğinde bunu yapabilir, içinizde olan her şeyi eşinize rahat bir şekilde söyleyerek psikolojik danışmanlık bünyesinde iletişim dahilinde sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Danışman hakemliğinde profesyonel bir evlilik terapisi

Evlilik danışmanlığı ile çiftler karşı karşıya gelir ve oda içerisinde iletişim kurarak sorunlarına bir çare ararlar. Eğer ilk girişte gözlemlenen durum pozitif ise o zaman çözüm çok daha kolay olacak anlamını taşımaktadır. Yani çiftler üzerindeki öfke ya da sinir ve küslük durumunun yüze vurduğu anlar için psikolojik testler de destek olur çözüm yolu aranır. En uygun psikolog fiyatları ile evliliğinizdeki bütün sorunlara çare üretmekteyiz.Etiketler:,